בלעדיותנכס עם ממ״ד
4,100,000 ₪

עין שרה

בלעדיותנכס עם ממ״ד

דופלקס, נהריה

7חדרים
קרקע
340מ״ר

למכירה בבלעדיות כתר הנדלן דו פלקס ענקי בנוי כ 180 מטר על שטח של כ 340 מטר 7 חדרים קומה א עם יחידת הורים גדולה פלוס חדר ממד נוסף שירותים אורחים סלון ומטבח ענקים קומה ב שאר חדרי השינה עם יחידת הורים נוספת פלוס מרפסת פרטים של כ 30 מטר גינה ענקית כ 250 מטר חווית מגורים ברמה אחרת הזדמנות של פעם בחיים שכונת מגורים מבוקשת ברחוב הכי יוקרתי אוכלוסיה איכותית מיקום מנצח קרוב לבתי ספר גנים פארקים מתנ"סים

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
קומות בבניין
2
חניות
2
מחיר למ"ר
12,058 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,050,000 ₪
4,100,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏10,538 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,050,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

87540300פורסם ב17/05/26