מקלט במרחק 227 מ׳
2,300,000 ₪

ליבנה 6

מקלט במרחק 227 מ׳

דירה, ניר אביב, תל אביב יפו

4חדרים
קומה4/4
85מ״ר

מציאה למשקיעים!! דירת 4 חדרים מקסימה במתחם פינוי בינוי של חברת גבאי קומה 4 מרווחת מאוד ממוזגת דוד שמש + חשמל מושכרת ב 5000 ש"ח תתקבל תוספת ממ"ד , מרפסת שמש , חניה ומחסן בקרבת מרכז מסחרי , גינות , פארקים ותחבורה ציבורית בשפע.. 5 דקות הליכה לפארקים ( פארק לאומי ופארק אריאל שרון) מפתחות במשרדנו: תיווך מזרח ת"א מח"ל 79 (במרכז המסחרי) מעפילי אגוז 2

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
קומות בבניין
4
חניות
ללא
מחיר למ"ר
27,058 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,150,000 ₪
2,300,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,912 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,150,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

83942057פורסם ב11/02/24