נכס עם ממ״ד
2,000,000 ₪

כליל החורש

נכס עם ממ״ד

דירה, יצחק שמיר, נהריה

5חדרים
קומה1/6
140מ״ר

בפרויקט Iron valley המדהים אשר ממוקם בשכונה הצפון מזרחית החדשה - יצחק שמיר, בעיר נהריה . מגוון של דירות 3-4-5 חדרים דירות גן מפנקות ופנטהאוזים מדהימים -תנאי תשלום נוחים,רגילים -ערבות בנקאית מהשקל הראשון -מפרט טכני עשיר ויוקרתי!!! מידע על השכונה: השכונה אוטונומית לחלוטחן וכוללת בתי ספר, גני ילדים, מרכזים מסחריים, ובתי כנסת מרכזים קהילתיים ושבילי אופניים מוגדרים. ט.ל.ח

פירוט ריהוט:
ט.ל.ח ניתן למצוא במשרדינו מבחר נוסף של דירות יד שניה, בתים פרטיים, קוטג'ים ומגרשים. מגוון דירות חדשות של פרויקטים חדשים מקבלן ללא עמלת תיווך. להתרשמות ניתן להיכנס לאתר הרשמי "פרימיום נכסים".

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
126 מ״ר
קומות בבניין
6
חניות
1
מחיר למ"ר
14,285 ₪
תאריך כניסה
31/12/27

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,000,000 ₪
2,000,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,141 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,000,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

98738980פורסם ב03/08/25