בלעדיותמקלט בניין
1,490,000 ₪1,595,000 ₪

דרך סטלה מאריס

בלעדיותמקלט בניין

דירה, חיפה

4חדרים
קומה3/4
89מ״ר

נוף לים זה כבר לא חלום למכירה ברחוב סטלה מריס המבוקש!!! ארבעה חדרים מרווחים 90 מ"ר קומה 3/4 עם מקלט קומה מתחת מחסן + חניה פרטית בטאבו נוף ים ממכר מי שמכיר את הרחוב יודע שנכס כזה לא קיים!!! לפרטים נוספים ותיאום סיור בנכס ירדן אלישע יועץ ומשווק נדל"ן

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
89 מ״ר
קומות בבניין
4
חניות
1
מחיר למ"ר
16,741 ₪

• מקלט בבניין
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?745,000 ₪
1,490,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,830 ‏₪
סה״כ הלוואה‏745,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

53099692פורסם ב06/04/26