מקלט במרחק 67 מ׳
1,580,000 ₪

דרך ההגנה

מקלט במרחק 67 מ׳

דירה, התקוה, בית יעקב, נווה צה"ל, תל אביב יפו

3חדרים
קומה2/3
50מ״ר

** הורדת מחיר !!! ** למכירה מתיווך גרדנס נכסים!! דירת 50 מ"ר, 3 חדרים + מרפסת שמש קטנה, קומה 2 מתוך 3, ** מצויינת לחלוקה ל2 יחידות ולקבל שכירות גבוהה! ממוקמת במיקום מעולה על קו הרכבת הקלה העתידית, רכבת ההגנה, תחבורה ציבורית, גינות ופארקים, סופרים שכונתיים וכו' מוזמנים להגיע להתרשם!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
קומות בבניין
3
חניות
ללא
מחיר למ"ר
31,600 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?790,000 ₪
1,580,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,061 ‏₪
סה״כ הלוואה‏790,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

57261982פורסם ב03/09/24