נכס עם ממ״ד
2,150,000 ₪

גבעת אוסישקין

נכס עם ממ״ד

דירת גן, נהריה

5חדרים
קרקע
286מ״ר

דירת גן מהממת, דירה גדולה ומוארת דירת 5 חדרים כ125 מר יחידת הורים מפנקת בניין בן 7 שנים חצר ענקית כ- 160 קיימת יחידת דיור שיכולה לשמש לקליניקה או חדר עבודה יש ממד וחנייה בטאבו אכלוס גמיש ביותר ט.ל.ח "תיווך אדיר - הניסיון שעושה את ההבדל" אמינות יושרה מקצועיות וניסיון מוכח עם ותק של 36 שנים. יעוץ וליווי אישי עם ניסיון עשיר שהצטבר מאלפי עסקאות. אבי בן הרוש - מומחה בנדל"ן המצפן #שלכם#בעולם הנדלן#

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
126 מ״ר
קומות בבניין
7
חניות
1
מחיר למ"ר
7,517 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,075,000 ₪
2,150,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,526 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,075,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

82317145פורסם ב13/12/23