נכס עם ממ״ד
2,950,000 ₪

הנרייטה סולד 3

נכס עם ממ״ד

דירה, עיר, מרכז העיר, נהריה

5חדרים
קומה6/8
135מ״ר

למכירה בשיווק ישיר מהקבלן ללא עמלת תיווך פרויקט בוטיק יוקרתי בלב העיר נהריה ! בפרויקט "אורנים" ברחוב סולד 3 בנהריה- בניין אינטימי של 8 דירות בלבד, בתכנון מוקפד ואיכות בלתי מתפשרת! נותרו דירות אחרונות של 5 חדרים דירת אחת בלבד בכל קומה- פרטיות מלאה 4 כיווני אוויר מחסן צמוד לכל דירה סטנדרט בניה גבוה במיוחד מיקום מושלם- בלב העיר, קרוב להכול! לעוד פרטים מוזמנים לחייג

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
135 מ״ר
קומות בבניין
8
חניות
1
מחיר למ"ר
21,851 ₪
תאריך כניסה
14/01/27

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,475,000 ₪
2,950,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏7,582 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,475,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

62551274פורסם ב14/01/26