מקלט בניין
2,800,000 ₪

בארי

מקלט בניין

דירה, רחובות

5.5חדרים
קומה1/3
150מ״ר

למכירה ברחוב בארי, בשכונת נווה יהודה ברחובות, דירת 5.5 חדרים שהוסבה ל 5 חדרים, ענקית כ150 מ"ר, משופצת מהיסוד (כולל צנרת, ריצוף, שירותים מקלחת ומטבח), 3 שירותים, 5 מזגנים, 2 חניות עוקבות, מחסן. פינוי גמיש.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
150 מ״ר
קומות בבניין
3
חניות
2
מחיר למ"ר
18,666 ₪

• מקלט בבניין
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,400,000 ₪
2,800,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏7,197 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,400,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

89854342פורסם ב13/05/26