נכס עם ממ״ד
2,320,000 ₪

הדרור 6

נכס עם ממ״ד

דירה, נאות בן גוריון, יבנה

5חדרים
קומה5/7
138מ״ר

דירת 5 חדרים, גדולה ומרווחת. מזגן מיני מרכזי + מזגן נפרד באחד החדרים. חימום מים בגז. בניין מטופח, חנייה בשפע, שכנים מדהימים. ארנונה 1000 לחודשיים. ועד בית 200 ללא תיווך!!!

פירוט ריהוט:
כמעט כל הריהוט נשאר (ארונות, מיטות). רק להביא מזוודות ולהכנס

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
120 מ״ר
קומות בבניין
7
חניות
ללא
מחיר למ"ר
16,811 ₪

• מטבח כשר
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,160,000 ₪
2,320,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,963 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,160,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

78248329פורסם ב25/03/26