מקלט במרחק 59 מ׳
3,200,000 ₪

זלמן שניאור

מקלט במרחק 59 מ׳

דירה, תל אביב יפו

2חדרים
קרקע
67מ״ר

באחד המקומות הכי מבוקשים בתל אביב, מרחק נגיעה מכיכר דיזנגוף. באזור שוקק ברים ומסעדות בלב העיר. קרוב ונגיש לרכבת הקלה, הקו הסגול. דירת מרתף, 67 מ"ר, המפוצלת ל-2 יחידות, כמעט זהות בגודלן. היחידות שמורות, מסודרות ומתוחזקות ברמה טובה. בניין במצב שמור. היחידות שקטות ונעימות. מושכרות ב-9,000 ש"ח ביחד. בהיתר המקורי הדירות מופיעות כמרתף - ככל הנראה לא ניתן לקחת משכנתא מלאה.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
קומות בבניין
7
חניות
ללא
מחיר למ"ר
47,761 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,600,000 ₪
3,200,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏8,225 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,600,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

83114292פורסם ב12/05/26