נכס עם ממ״ד
3,000,000 ₪

צ'לנוב 7

נכס עם ממ״ד

דירה, נווה שאנן, תל אביב יפו

2חדרים
קומה3/5
57מ״ר

חדשה למכירה בבלעדיות! ברחוב צ'לנוב 7, שכונת נווה שאנן המתפתחת בתל אביב. דירת 2 חדרים נעימה ומוארת. בגודל 49 מטר בנוי + 8 מטר מרפסת שמש פונה למערב. קומה 3 מתוך 5 עם מעלית. ממ"ד. מטבח משודרג כולל דלפק ישיבה. חניה בטאבו מכפלת מקורה וסגורה עם תריס חשמלי. ניתן להשכיר את הדירה ב-6,500 ש"ח. במיקום סופר אטרקטיבי דקה הליכה משוק לוינסקי השוקק, חמש דקות הליכה לרוטשילד ולכל מקומות הבילוי שיש לעיר להציע.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
49 מ״ר
קומות בבניין
5
חניות
1
מחיר למ"ר
52,631 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,500,000 ₪
3,000,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏7,711 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,500,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

78233167פורסם ב17/08/25