נכס עם ממ״ד
5,050,000 ₪

זמיר עמנואל

נכס עם ממ״ד

דירה, הזמר העברי, כפר סבא

4חדרים
קומה12/13
140מ״ר

חדש למכירה מיני פנטהאוז משוגע מעוצב אדריכלי ברמה הכי גבוהה שיש 5 חדרים במקור שהוסבה ל 4 חדרים ענקית ומפנקת 2 חניות ממד מעלית מחסן מרפסת משוגעת של 25 מר דירת קטלוג- חובה לבוא לראות!!!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
140 מ״ר
קומות בבניין
13
חניות
2
מחיר למ"ר
36,071 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,525,000 ₪
5,050,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏12,980 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,525,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

72366047פורסם ב25/12/25