נכס עם ממ״ד
3,850,000 ₪

מיכאל סיטרמן

נכס עם ממ״ד

דירה, נחלת יהודה, ראשון לציון

5חדרים
קומה2/9
140מ״ר

לוהט! למכירה באזור הכי מבוקש בנחלת יהודה בבניין של 9 קומות בלבד, דירת חמישה חדרים מהממת ביופייה עם מרפסת שמש גדולה של 20 מ"ר לכיוון דרום עם נוף פנורמי פתוח לעד ושקט. לדירה יש יחידת הורים מרווחת, 2 חניות ומחסן לנוחות מקסימאלית. דירה אש לכל החיים! התקשרו עכשיו לפני שמישהו אחר חוטף לכם אותה!

פירוט ריהוט:
מתכננים מכירה? החלטות חכמות מבוססות נתונים משנות את התוצאה! שיחת ייעוץ אחת יכולה לעשות לכם סדר (ללא התחייבות)

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
120 מ״ר
קומות בבניין
9
חניות
2
מחיר למ"ר
27,500 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,925,000 ₪
3,850,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏9,896 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,925,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

65657269פורסם ב15/09/25