נכס עם ממ״ד
3,290,000 ₪

הרב יצחק נסים

נכס עם ממ״ד

דירה, חומת שמואל, הר חומה, ירושלים

4חדרים
קומה3/4
175מ״ר

דירה מושקעת מאוד סלון גדול מטבח גדול יש שני מרפסות שאחד המרפסות נהפך לחר נוסף 46 מטר חדר ובנוסף יחידה שני חדרים להשכרה הכנסה של 3700 שקל נוף מעלית כדאי לראות מחיר מציאה כל הקודם זוכה

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
118 מ״ר
קומות בבניין
4
חניות
1
מחיר למ"ר
18,800 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,645,000 ₪
3,290,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏8,456 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,645,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

64515606פורסם ב14/05/26