מקלט במרחק 860 מ׳
14,600,000 ₪

תל אביב יפו

מקלט במרחק 860 מ׳

דופלקס

7חדרים
קומה8/8
230מ״ר

למכירה בנווה אביבים דופלקס הפוך מפנק!! מושקע בסגנון טוסקאני ברמת גימור גבוהה!! במפלס כניסה 2 מסטרים להורים ולילד + 2 חד ילדים ואמבטיה + חדר עב+חדר משפחה במפלס עליון איזור אירוח ויציאה לגג 230 בנוי + 70 גג ג'אקוזי ומקלחת וגן פורח על הגג, חניה בטאבו מחסן במפלס מחסנים + מחסן על הגג בשיווק בלעדי תווך נינוה ר"א יוכי פלדמן

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
230 מ״ר
קומות בבניין
8
חניות
1
מחיר למ"ר
63,478 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?7,300,000 ₪
14,600,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏37,526 ‏₪
סה״כ הלוואה‏7,300,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

55020364פורסם ב18/08/25