נכס עם ממ״ד
3,950,000 ₪

שיינקין

נכס עם ממ״ד

דירה, שינקין, גבעתיים

4חדרים
קומה7/9
110מ״ר

דירת בוטיק מהממת בלב שינקין, גבעתיים. בבניין בוטיק חדש ומפואר עם לובי יוקרתי ורק 3 דירות בכל קומה. הדירה מוארת במיוחד, עם מטבח מעוצב ומושקע, מרפסת גדולה הפונה לנוף פתוח ולים, וחניה פרטית בטאבו. כיווני אוויר מושלמים: דרום, מזרח ומערב. מיקום מנצח במרחק הליכה מבתי קפה, מסעדות, גינות ירוקות ובתי ספר מצוינים,רכישה כדאית ביותר !!!!!!!!!!!!

מ״ר בנוי
110 מ״ר
קומות בבניין
9
חניות
1
מחיר למ"ר
35,909 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,975,000 ₪
3,950,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏10,153 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,975,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

54560122פורסם ב04/12/25