מקלט במרחק 108 מ׳
1,790,000 ₪1,830,000 ₪

בני משה

מקלט במרחק 108 מ׳

דירה, ד' / מערב מרכז העיר, רחובות

3חדרים
קומה2/4
83מ״ר

במרכז השקט, דירה יפהפייה ומושקעת בתכנון מעולה! עורפית ונעימה עם נוף פתוח. לאחר שיפוץ כללי, הכולל אינסטלציה וחשמל. מטבח מרווח, 2 חדרי שירותים. חנייה בטאבו. מעולה למגורים וגם להשקעה! קרבה למרכזי קניות, תח"צ ומוסדות חינוך.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
83 מ״ר
קומות בבניין
4
חניות
1
מחיר למ"ר
21,566 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?895,000 ₪
1,790,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,601 ‏₪
סה״כ הלוואה‏895,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

66407973פורסם ב30/11/25