בלעדיותנכס עם ממ״ד
2,420,000 ₪

יאנוש קורצ'אק

בלעדיותנכס עם ממ״ד

דירה, אחוזה, חיפה

3חדרים
קומה2/5
100מ״ר

באחת הנקודות הכי מבוקשות באחוזה - ליד מרכז חורב למכירה ברחוב יאנוש קורצ'ק דירת 3 חדרים מרווחת במיוחד, כ100 מ"ר, עם נוף ים פתוח ושיפוץ ברמה גבוהה כ100 מ"ר בנוי מרפסת ענקית 30 מ"ר לנוף ים פתוח משופצת קומפלט בסטנדרט גבוה סלון מואר ומרווח עם אווירה מושלמת לאירוח 2 חניות מקורות בטאבומיקום מעולה ליד מרכז חורב אזור שקט ומבוקש פינוי גמיש נכס נדיר שמשלב איכות חיים, מיקום מנצח ונוף שלא נמאס ממנו

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
קומות בבניין
5
חניות
2
מחיר למ"ר
24,200 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,210,000 ₪
2,420,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,220 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,210,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

44403014פורסם ב13/05/26