נכס עם ממ״ד
3,990,000 ₪

הצנחנים

נכס עם ממ״ד

דירה, מגדיאל, הוד השרון

5חדרים
קומה5/9
158מ״ר

מחפשים דירת 5 חד'בצנחנים? למכירה דירה נהדרת, מרווחת, ומוארת בבנין בן 9 קומות ברחוב הצנחנים, במרחק הליכה קצר ממרכז מגדיאל, מוסדות חינוך, ככר המושבה, בתי קפה ותחנת הרכבת. לדירה מרחב ציבורי מושלם, עם מטבח מרווח וסלון גדול. יחידת הורים מפנקת, ממד, מרפסת שמש לפתוח וחניה. בואו לראות ולהתאהב!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
134 מ״ר
קומות בבניין
9
חניות
1
מחיר למ"ר
25,253 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,995,000 ₪
3,990,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏10,255 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,995,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

57426104פורסם ב02/12/25