מקלט במרחק 110 מ׳
5,100,000 ₪

אלכסנדריון

מקלט במרחק 110 מ׳

דירת גן, ירושלים

5חדרים
קרקע
90מ״ר

דירת גן ברחוב אלכסנדריון, הדירה עורפית, חניה פרטית, גינה גדולה(בשימוש בלעדי). לעוד פרטים, תיאום פגישה ונכסים אחרים בכל הגזרה של קטמון, בקעה, ארנונה ....... צרו קשר עם סער - תיווך בית הלל

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
90 מ״ר
מ״ר גינה
90
מחיר למ"ר
56,666 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,550,000 ₪
5,100,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏13,108 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,550,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

66510013פורסם ב07/11/25