מקלט במרחק 328 מ׳
1,950,000 ₪

כרמל 12

מקלט במרחק 328 מ׳

טריפלקס, צפונית / רסקו, נצרת עילית / נוף הגליל

7חדרים
קרקע
144מ״ר

הכי גדול, הכי משתלם! קוטג' טריפלקס 7 חדרים (144 מ"ר) בלב נוף הגליל! למכירה בבלעדיות, רחוב כרמל 12: קוטג' טורי עצום בשיטת טריפלקס. 7 חדרים, 5 חדרי שינה, 3 שירותים, 2 מקלחונים, חצר פרטית. מתאים למשפחות גדולות או להשקעה מניבה. שטח לפי ארנונה: 144 מ"ר!

מחיר למ"ר
13,541 ₪

• מטבח כשר
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?975,000 ₪
1,950,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,012 ‏₪
סה״כ הלוואה‏975,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

73496977פורסם ב13/11/25