מקלט בניין
2,350,000 ₪

הרצל 9

מקלט בניין

דירה, המרכז השקט / מרכז העיר, פתח תקווה

4חדרים
קומה2/5
105מ״ר

למכירה -מתאים למגזר הדתי דירת 4 חדרים גדולה שמורה ומשופצת ברחוב הרצל מיקום מרכזי - בקרבת מרכזים מסחריים, מוסדות חינוך, בתי כנסת ותחבורה ציבורית מחסן חניה פרטית מרפסת שירות שהיא גם מרפסת סוכה מעלית שבת ללא תיווך!!! (מתווכים לא להתקשר!)

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
קומות בבניין
5
חניות
1
מחיר למ"ר
22,380 ₪

• מקלט בבניין
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,175,000 ₪
2,350,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,040 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,175,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

73478089פורסם ב11/05/26