נכס עם ממ״ד
2,150,000 ₪

אור ים

נכס עם ממ״ד

דירה, אור עקיבא

4חדרים
קומה2/8
107מ״ר

למכירה באור ים דירת 4 חדרים משודרגת ברמה גבוהה עם עיצוב מוקפד והשקעה אמיתית בכל פרט. מטבח מעוצב עם אי יוקרתי, מרפסת סגורה איכותית המתאימה לכל עונות השנה, מחסן גדול צמוד לדירה וחניה פרטית בטאבו. ממוקמת בשכונה מבוקשת עם פארקים, מוסדות חינוך ומרכז מסחרי קרוב. מחיר אטרקטיבי במיוחד מושכרת מעולה להשקעה.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
95 מ״ר
קומות בבניין
8
חניות
1
מחיר למ"ר
20,093 ₪
תאריך כניסה
19/05/26

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,075,000 ₪
2,150,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,526 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,075,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

56997986פורסם ב18/05/26