מקלט במרחק 138 מ׳
1,020,000 ₪

התל

מקלט במרחק 138 מ׳

דירה, אפק, קרית ביאליק

3חדרים
קומה3/4
73מ״ר

דירות ירושה במתחם פינוי מתקדם של חברת ע.ט יש הסכם חתום תוכנית מאושרת לזריזים בלבד

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
קומות בבניין
4
חניות
ללא
מחיר למ"ר
13,972 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?510,000 ₪
1,020,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏2,622 ‏₪
סה״כ הלוואה‏510,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

88412333פורסם ב16/02/26