מקלט במרחק 241 מ׳
1,200,000 ₪

דפנה 43

מקלט במרחק 241 מ׳

דירה, מרכז העיר, סביניה, הוותיקה, קרית ביאליק

3חדרים
קומה4/4
77מ״ר

בלב סביניה ברחוב דפנה השקט והמבוקש, דירת 3 חדרים משופצת במצב מצוין!! מתחם חתום פינוי בינוי עם חברת "רם אדרת" ( הערת אזהרה בטאבו לטובת היזם ) הדירה מושכרת ב 3,350 שכירות עוברת . מצוינת להשקעה

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
77 מ״ר
קומות בבניין
4
חניות
ללא
מחיר למ"ר
15,584 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?600,000 ₪
1,200,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,084 ‏₪
סה״כ הלוואה‏600,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

46167261פורסם ב20/11/25