מקלט במרחק 53 מ׳
1,530,000 ₪

העלייה

מקלט במרחק 53 מ׳

דו משפחתי, קרית ביאליק

4חדרים
קרקע
200מ״ר

למכירה דו משפחתי טורי בקרית ביאליק שכונת צור שלום 4 חדרים על מגרש של כ200 מטר בטאבו מפלס אחד גינה קידמית של כ 40 מטר ויש עוד גינה אחורית של כ60 הבית עבר שיפוץ לפני כמה שנים שכירות עוברת של 4500 שנתיים קדימה שימו לב הבית ימכר רק למשקיע או למישהו שקונה למגורים עם פינוי ארוך על מנת שלא נפגע בשוכרים

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
100 מ״ר
חניות
ללא
מחיר למ"ר
7,650 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?765,000 ₪
1,530,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,933 ‏₪
סה״כ הלוואה‏765,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

57360674פורסם ב26/01/26