בלעדיותנכס עם ממ״ד
1,730,000 ₪1,770,000 ₪

חיפה

בלעדיותנכס עם ממ״ד

דירה

5חדרים
קרקע
120מ״ר

ראשונים 74, קרית חיים מזרחית . נכס מרווח, משופץ ומאיר מושלם למשפחות, לעבודה מהבית או להשקעה איכותית. פרטי הנכס: 5 חדרים כולל ממ"ד, כ–120 מר בנוי חניה פרטית, מחסן בטאבו. 3 כיווני אוויר נהדרים: דרום, מערב וצפון – אוורירי ומלא אור טבעי. 2 חדרי רחצה משופצים, אינסטלציה חדשה. חדר גדול בקומת הכניסה – אידיאלי לקליניקה, משרד ביתי, סטודיו או חדר אירוח.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
120 מ״ר
קומות בבניין
3
חניות
1
מחיר למ"ר
14,416 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?865,000 ₪
1,730,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,447 ‏₪
סה״כ הלוואה‏865,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

87888890פורסם ב14/12/25