מקלט במרחק 44 מ׳
1,290,000 ₪

מרכז העיר, סביניה, הוותיקה

מקלט במרחק 44 מ׳

דירה, קרית ביאליק

3.5חדרים
קומה3/3
111מ״ר

בלב שכונת סביניה דירת 3.5 חד' 111 מ"ר (לפי ארנונה) בבניין בוטיק של 3 דיירים כאשר בכל קומה דירה 4 כיווני אויר ניתן בשינוי פנימי פשוט ליצור 4.5 חד' יש מחסן ומקלט בבניין מעולה גם להשקעה ניתנת לחלוקה ל3 יח' וישנה התחדשות עירונית באזור פינוי גמיש

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
111 מ״ר
קומות בבניין
3
חניות
ללא
מחיר למ"ר
11,621 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?645,000 ₪
1,290,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,316 ‏₪
סה״כ הלוואה‏645,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

54370889פורסם ב17/11/25