בלעדיותמקלט במרחק 57 מ׳
1,180,000 ₪

חנה סנש

בלעדיותמקלט במרחק 57 מ׳

דירה, מוצקין הותיקה, קרית מוצקין

4חדרים
קומה1/1
50מ״ר

חדשה למכירה בקרית מוצקין בפרויקט פינוי בינוי מתקדם מתחם המשולש דירה שמורה ומשופצת בקומת קרקע שכירות עוברת מכניסה כ-5000ש"ח בחודש חתומה לפינוי בינוי מול חברת היי-גרופ -תתקבל תוספת לאחר הפרויקט של 25 מ"ר מחסן חניה פרטית ו12 מ"ר מרפסת > לעוד פרטים ותיאום סיור בדירה התקשרו עוד היום

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
50 מ״ר
קומות בבניין
1
חניות
ללא
מחיר למ"ר
23,600 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?590,000 ₪
1,180,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,033 ‏₪
סה״כ הלוואה‏590,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

72804500פורסם ב11/05/26