נכס עם ממ״ד
1,610,000 ₪

ברדיצ'בסקי

נכס עם ממ״ד

גג/ פנטהאוז, אברמסקי, קרית אתא

4.5חדרים
קומה2/2
156מ״ר

בבלעדיות נכס חדש יוצא לשוק!!!!! ברדיצבסקי קריית אתא - אזור מנצח ושקט דירה מרווחת ומוארת במיוחד 105 מטר בנוי מרפסת סוכה - 51 מטר 4.5 חדרים ממד קומה 2/2 תכנון מצויין , חללים גדולים, ואיכות חיים ברמה גבוהה. נכס נדיר שלא נשאר הרבה זמן על המדף!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
105 מ״ר
קומות בבניין
2
חניות
1
מחיר למ"ר
10,320 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?805,000 ₪
1,610,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,138 ‏₪
סה״כ הלוואה‏805,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

41031439פורסם ב02/02/26