נכס עם ממ״ד
2,370,000 ₪

תחייה 12

נכס עם ממ״ד

דירה, נווה גנים, פרדס חנה כרכור

5חדרים
קומה4/9
124מ״ר

דירה גדולה 124 מטר מתוכננת היטב 5 חדרים , מרפסת לכוון מערב. סלון מרווח מטבח פונקציונלי עם הרבה מקום אחסון כולל אי גדול. יחידת הורים מפנקת כוללת חדר ארונות יחידת מתבגר כוללת מקלחת ושרותים 2 חניות פרטיות בניין מטופח מיקום מצוין ונגיש בצמוד למרכז קניות, חדר כושר. מזגנים בודדים בכל חדר.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
124 מ״ר
קומות בבניין
9
חניות
2
מחיר למ"ר
19,112 ₪
תאריך כניסה
01/10/26

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,185,000 ₪
2,370,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,092 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,185,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

71934216פורסם ב14/05/26