מקלט במרחק 49 מ׳
1,380,000 ₪

נשר

מקלט במרחק 49 מ׳

דירה

4חדרים
קומה8/8
91מ״ר

חדשה למכירה ברחוב הכי מבוקש להשקעה בנשר ! רחוב החבצלת דירת 4 חדרים כ90 מטר בפועל . בבניין הכי טוב ברחוב - מתוחזק ושמור , וועד בית פעיל , הכי קרוב לשער של הטכניון !! קומה 8 ואחרונה עם נוף מהמם לכיוון מפרץ חיפה ! הדירה מושכרת 4200 שנה קדימה לסטודנטיות ואפשר לקבל גם יותר !! אזור סופר מבוקש להשכרה דירות שלא נשארות ריקות לדקה !

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
קומות בבניין
8
חניות
ללא
מחיר למ"ר
15,164 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?690,000 ₪
1,380,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,547 ‏₪
סה״כ הלוואה‏690,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

74921367פורסם ב03/09/25