מקלט במרחק 76 מ׳
1,050,000 ₪

אבן עזרא

מקלט במרחק 76 מ׳

דירה, חיפה

2.5חדרים
קומה3/3
60מ״ר

למכירה דירת 2.5 חדרים בשכונת הדר, 60 מ"ר לאחר שיפוץ כללי, דירה יפיפיה. קומה שלישית, שני כיווני אוויר, 2 חדרי שינה ממוזגים, עם מרפסת משותפת פתוחה עם גגון. מטבח חדש לחלוטין, עם מרפסת צמודה סגורה. דוד חדש, תשתיות חשמל מים ואינסטלציה חדשות. שירוקלחת משופץ לחלוטין עם מקום למכונת כביסה. נגישות גבוהה לתחב"צ. מקלט במרחק 100 מטר מהבניין! 2 דק' הליכה ממסדה. הדירה מושכרת ומכניסה כסף.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
60 מ״ר
קומות בבניין
3
חניות
ללא
מחיר למ"ר
17,500 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?525,000 ₪
1,050,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏2,699 ‏₪
סה״כ הלוואה‏525,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

63604894פורסם ב26/03/26