בלעדיותמקלט בניין
1,190,000 ₪

שדה בוקר

בלעדיותמקלט בניין

דירה, בן גוריון, קרית אתא

4חדרים
קומה7/8
84מ״ר

למכירה בשיווק בלעדי! רחוב שדה בוקר 15 - קריית אתא דירת 4 חדרים בקומה 7, מוארת, מאווררת ונעימה למגורים. 84 מ"ר בנוי עם מיזוג בכל חדר. הדירה בעלת פוטנציאל לחלוקה ל-2 יחידות דיור, מתאימה למגורים ולהשקעה כאחד. בבניין: מעלית מקלט מגרש חנייה גדול מיזוג בכל חדר דירות כאלה נחטפות מהר - לפרטים ותיאום סיור צרו קשר.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
84 מ״ר
קומות בבניין
8
חניות
ללא
מחיר למ"ר
14,166 ₪

• מקלט בבניין
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?595,000 ₪
1,190,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,059 ‏₪
סה״כ הלוואה‏595,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

44392977פורסם ב13/05/26