בלעדיותמקלט במרחק 86 מ׳
1,390,000 ₪

הפלוגות

בלעדיותמקלט במרחק 86 מ׳

דירת גן, קרית חיים מזרחית, חיפה

3.5חדרים
קומה1/1
180מ״ר

דירה גדולה ומרווחת לאחר השיפוץ כללי עם מרפסת גדולה מזגנים חדשים לדירה יש גינה גדולה בקרקע הדירה בקומה ראשונה בניין של 4 דירות 2 בקרקע ועוד 2 בקומה ראשונה הדירה מצויה בקומה ראשונה מיקום מצויין ברחוב הפלוגות פינת קקל קרוב לתחבורה ציבורית מוסדות חינוך ובתי כנסת ומרכזי קניות הדירה מושכרת ניתן לרכוש עם שכירות עוברת

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
80 מ״ר
מ״ר גינה
100
קומות בבניין
1
חניות
ללא
מחיר למ"ר
7,722 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?695,000 ₪
1,390,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,573 ‏₪
סה״כ הלוואה‏695,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

56173889פורסם ב14/05/26