נכס עם ממ״ד
111,111 ₪

דוגית

נכס עם ממ״ד

דירה, אכזיב, נהריה

4חדרים
קומה1/6
110מ״ר

בשכונת אכזיב במחיר הטוב ביותר ברחוב דוגית בבניינים הקרובים לים ולטיילת ,דירה נהדרת בבניין חדש .לדירה מיזוג מרכזי ,חנייה צמודה ,הדירה מושכרת עם דיירים איכותיים ,ואו אפשרות לפינוי גמיש.מחיר אטרקטיבי מאד פרטים בטלפון

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
110 מ״ר
קומות בבניין
6
חניות
1
מחיר למ"ר
1,010 ₪

היסטוריית שווי הנכס

76045847פורסם ב04/02/26