מקלט במרחק 506 מ׳
1,160,000 ₪

שלום עליכם 7

מקלט במרחק 506 מ׳

דירה, צור שלום, קרית ביאליק

3חדרים
קומה1/4
75מ״ר

דירת 3 חד' כ-75 מ"ר , חתום לפינוי בינוי "ע.ט. התחדשות עירונית" בניין קובייה היושב על שטח גדול במיוחד,הנכס מושכר לדייר ותיק המעוניין להישאר. איזור מתפתח עם קירבה לשכונה החדשה אפקה,קרוב לאיזור תעשייה ומרכז מסחרי,תחב"צ ועוד.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
קומות בבניין
4
חניות
ללא
מחיר למ"ר
15,466 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?580,000 ₪
1,160,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏2,982 ‏₪
סה״כ הלוואה‏580,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

78123978פורסם ב30/12/25