בלעדיותמקלט במרחק 191 מ׳
630,000 ₪

הקישון

בלעדיותמקלט במרחק 191 מ׳

דירה, יל"ג, חיפה

2.5חדרים
קומה3/3
45מ״ר

למכירה בבלעדיות בסובב תלפיות חיפה מושכרת מחודש יוני לדיירת עובדת עיריית חיפה עסקה זריזה לרציניים נוף למפרץ טאבו נקי מבנה לא מסוכן לא מפוצלת, מקורית

פירוט ריהוט:
ספה, מכונת כביסה, ארון, שטיח, מזגנים, כיריים חשמליים

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
45 מ״ר
קומות בבניין
3
חניות
ללא
מחיר למ"ר
14,000 ₪

היסטוריית שווי הנכס

61284687פורסם ב13/05/26