מקלט במרחק 839 מ׳
1,750,000 ₪

נאות גולף 1

מקלט במרחק 839 מ׳

דירה, נאות גולף, קיסריה

2.5חדרים
קומה2/3
58מ״ר

לאוהבי הים! דירה עם מרפסת שקטה הצופה לנוף ים משגע של חופי הים של קיסריה! ממוקמת בשכונת היוקרה "נאות גולף קיסריה", במיקום קסום ושקט, שכונה פרטית הכוללת שמירה מסביב לשעון, בריכות שחיה חצי אולימפיות הפתוחות כל השנה ומחוממות בחודשי החורף, חדרי כושר, סאונות, מגרשי סקווש, טניס, כדורסל, מיני גולף לילדים, גן שעשועים ועוד

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
58 מ״ר
קומות בבניין
3
חניות
1
מחיר למ"ר
30,172 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?875,000 ₪
1,750,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,498 ‏₪
סה״כ הלוואה‏875,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

69376838פורסם ב13/11/24