מקלט בניין
720,000 ₪

חטיבת כרמלי

מקלט בניין

דירה, נווה פז, חיפה

2חדרים
קומה1/6
55מ״ר

למכירה בהזדמנות דירת 2 חדרים מקורית בקומה ראשונה של בבניין. הדירה משופצת, עם מזגנים בכל החדרים ונמכרת כולל ריהוט מלא!! מתאימה גם להשקעה וגם למגורים!! ממוקמת בקרבה לתחבורה ציבורית, מרכזי קניות וכל השירותים הנחוצים!! מקלט בבנין!! נכס נוח, נגיש ומבוקש באזור טוב. שווה לראות, חבל לפספס.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
קומות בבניין
6
חניות
ללא
מחיר למ"ר
13,090 ₪

היסטוריית שווי הנכס

76674718פורסם ב24/05/26