בלעדיותמקלט במרחק 72 מ׳
1,195,000 ₪

רמות רמז

בלעדיותמקלט במרחק 72 מ׳

דירה, חיפה

3.5חדרים
קומה2/4
60מ״ר

ברחוב דובנוב דירת 3.5 חד' שמורה מקסימה ומוארת אידיאלית לסטודנטים/זוגות צעירים במיקום אטרקטיבי ביותר 5 דקות הליכה מהטכניון, 5 דקות נסיעה לאוניברסיטה, קרובה לתחב"צ, לפארק וגינת כלבים ועם שפע חניה ברחוב. נהדרת גם למגורים וגם להשקעה!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
קומות בבניין
4
חניות
ללא
מחיר למ"ר
19,916 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?597,500 ₪
1,195,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,071 ‏₪
סה״כ הלוואה‏597,500 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

75754418פורסם ב22/01/26