נכס עם ממ״ד
2,190,000 ₪

סנונית 2

נכס עם ממ״ד

דירה, גבעת אלונים, קרית אתא

4חדרים
קומה16/18
132מ״ר

סנונית 2 -קרית אתא . שכונת גבעת אלונים המבוקשת ! דירת 4 חדרים כולל ממד 120 מטר מרווחת ומחולקת נהדר . מטבח גדול ומשודרג של סמל עם שיש משודרג וחיפוי . מרפסת 12 מטר לכיוון הפארק עם נוף מטורף . חדר רחצה כללי משופץ עם חדר שירות יחידת הורים עם חדר רחצה . מיזוג מרכזי של טורנדו . שודרגה החנייה למקורה - בטאבו . מחסן צמוד לחנייה . הכל בהישג יד מתחת לנכס - תחבורה ציבורית , מרכז מסחרי ,מוסדות חינוכיים

פירוט ריהוט:
ניתן למכירה עם כל התכולה - ריהוט ומוצרי חשמל חדשים בני שנתיים.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
120 מ״ר
קומות בבניין
18
חניות
1
מחיר למ"ר
16,590 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,095,000 ₪
2,190,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,629 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,095,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

76982733פורסם ב06/08/25