מקלט במרחק 850 מ׳
2,070,000 ₪

משכנות האומנים

מקלט במרחק 850 מ׳

דירה, קרית מוצקין

5חדרים
קומה10/14
145מ״ר

למכירה בבלעדיות במוצקין! דירת 5 חדרים מרווחת ומוארת בבניין איכותי, בלב שכונת משכנות האמנים חוויית מגורים מנצחת! עם מרפסת שמש של כ-22 מ"ר לנוף פתוח בניין מטופח חניה פרטית ללא מכפיל מחסן פינוי גמיש. הליכה לחי פארק ולאמפי פארק, מרכזי קניות צמודים, ביה"ס וגנים הכל במרחק הליכה

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
123 מ״ר
קומות בבניין
14
חניות
1
מחיר למ"ר
14,275 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,035,000 ₪
2,070,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,320 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,035,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

89631143פורסם ב10/05/26