נכס עם ממ״ד
1,755,000 ₪

קרית אתא

נכס עם ממ״ד

דירה

4חדרים
קומה2/5
130מ״ר

ללא תיווך !! בהרצל המבוקש והיוקרתי, קרוב לבתי"ס ,גנים, בתי"כ המרכז המסחרי וכל מוקדי העניין נבנה בניין בוטיק יפייפה בן 4 קומות בלבד !! דירה מרווחת (כ105 מר+14מר מ.שמש חניה בחניון תת קרקעי ומחסן בקומה!!) ויפה- נכס נדיר בסביבה!! מפרט גבוה ועדכני !!קניה מקבלן מוכר ואמין !! ללא תיווך!!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
105 מ״ר
קומות בבניין
5
חניות
1
מחיר למ"ר
13,500 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?877,500 ₪
1,755,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,511 ‏₪
סה״כ הלוואה‏877,500 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

74212978פורסם ב29/09/25