נכס עם ממ״ד
2,350,000 ₪

התאנים

נכס עם ממ״ד

דירה, מרכז העיר, קרית אתא

5חדרים
קומה2/4
147מ״ר

בפרויקט של “לאטי” בניין חדש – בנוי רק 3 שנים! רח' התאנים, קרית אתא, דירת 5 חדרים כ147 מ”ר בנוי ו23 מ”ר מרפסת שמש גדולה! מטבח משודרג ומעוצב , עם אי ותאי אכסון נרחבים סלון מטבח ב-OPEN SPACE, ממ"ד, יחידת הורים מחסן, חניה בטאבו במיקום הכי נחשק בקרית אתא, שקט ומרכזי, מעולה למשפחות שמחפשות איכות חיים במחיר נח!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
קומות בבניין
4
חניות
1
מחיר למ"ר
15,986 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,175,000 ₪
2,350,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,040 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,175,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

47175709פורסם ב27/11/25