נכס עם ממ״ד
1,840,000 ₪

ברק

נכס עם ממ״ד

דירה, מוצקין הותיקה, קרית מוצקין

4חדרים
קומה2/6
130מ״ר

ברח' ברק באזור שקט ומבוקש, דירת 4 חד' מרווחת מאוד, בניין שמור ומטופח (עבר תמ"א). דירת 4 חד' 118 מ"ר מרווחת מאוד, משופצת בטוב טעם. מרפסת שמש מרווחת עם נוף אורבני. לדירה מוצמדת חניה פרטית בטאבו ומחסן. לפרטים נוספים והתרשמות בנייד..

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
118 מ״ר
קומות בבניין
6
חניות
1
מחיר למ"ר
14,153 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?920,000 ₪
1,840,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,729 ‏₪
סה״כ הלוואה‏920,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

53575186פורסם ב21/09/25