בלעדיותמקלט בניין
1,190,000 ₪

יפה נוף

בלעדיותמקלט בניין

דירה, גבעת נשר, נשר

3חדרים
קומה1/6
75מ״ר

למכירה דירת 3 חדרים גדולה, מרווחת ומוארת בקומה 1 עם נוף עוצר נשימה! הדירה במצב מצוין ונמכרת כולל כל התכולה - סלון, ארונות, מיטות ועוד. חדרים גדולים, מזגן חדש בסלון, מטבח שמור ותקין. בניין מסודר עם מקלט וקודן בכניסה. מתאימה למגורים או השקעה. מרחק נסיעה קצר אוניברסיטת חיפה

פירוט ריהוט:
2 מיטות, 2 ארונות, שידה, סלון + שולחן, פינת אוכל.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
62 מ״ר
קומות בבניין
6
חניות
ללא
מחיר למ"ר
15,866 ₪

• מקלט בבניין
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?595,000 ₪
1,190,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,059 ‏₪
סה״כ הלוואה‏595,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

77424666פורסם ב14/05/26