מקלט במרחק 59 מ׳
1,730,000 ₪

בית אליעזר

מקלט במרחק 59 מ׳

דירת גן, חדרה

3חדרים
קרקע
85מ״ר

למכירה בחדרה- שכונת בית אליעזר הפסטורלית דירת גן 3 חדרים מרווחת מאוד . עם 2 גינות קדמית + אחורית, עברה שיפוץ (ריצוף,מטבח,חדר שירותים). לדירה יש יחידת הורים הכוללים שירותים נוספים, ומחסן גדול מבניה קלה. בקרבת גני ילדים, פארק, בתי כנסת תחבורה ציבורית והקניון השכונתי.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר גינה
60
קומות בבניין
2
חניות
1
מחיר למ"ר
20,352 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?865,000 ₪
1,730,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,447 ‏₪
סה״כ הלוואה‏865,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

77571149פורסם ב06/10/25