בלעדיותנכס עם ממ״ד
4,450,000 ₪4,600,000 ₪

יעקב כספי

בלעדיותנכס עם ממ״ד

דירת גן, בת גלים, חיפה

6חדרים
קרקע
332מ״ר

למכירה בבלעדיות דירת גן בלי מדרגות גישה, בניין חדש עם אינטרקום , חניה בטאבו ומחסן, דירת גן מהממת אחת היפות באזור, כ 150 מטר , 6 חדרים , גינה 177 מטר בטאבו , מפלס ראשון כניסה לסלון יציאה לגינה , מטבח , יחידת הורים , ממ"ד מקלחת ושירותים . מפלס תחתון 3 חדרים שינה , מקלחת ושירותים, סה"כ 3 מקלחות 3 שירותים , דירה גדולה למשפחות , באזור הכי מבוקש בחיפה בת גלים. מרחק הליכה מהים ! יש שמאות עדכנית

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
155 מ״ר
מ״ר גינה
177
קומות בבניין
6
חניות
1
מחיר למ"ר
13,403 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,225,000 ₪
4,450,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏11,438 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,225,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

58858189פורסם ב09/02/26