נכס עם ממ״ד
2,390,000 ₪

עין הים

נכס עם ממ״ד

דירה, חדרה

4חדרים
קומה1/9
138מ״ר

למכירה העסקה הכי טובה בעין הים!!! ומחיר שלא יחזור!!! דירת 4 חדרים בבניין חדש בוטיק ויוקרתי באזור הכי מבוקש הדירה מדוגמת ואפשר לרכוש אותה כולל רהוט המחיר בנפרד להביא בגדים להיכנס לסיור בנכס חייגו מהר לפני שיגמר !!!!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
118 מ״ר
קומות בבניין
9
חניות
1
מחיר למ"ר
17,318 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,195,000 ₪
2,390,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,143 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,195,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

47481564פורסם ב25/03/26